KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374313
nr 1337 4313
Arne Lidqvist
(1919-1975), Sverige
Oljemålning, A Lidqvist, Signerad, skata i höstlandskap. Olja på duk, 60x80 cm
Arne Lidqvist, svensk målare och tecknare född 1919, död 1975 .
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:02:49
100 kr
150 kr
Arne Lidqvist
Läs mer om Arne Lidqvist